Kompletní kuchyňské skříňky

Nechcete již investovat do drahých technologií, prostor nebo zaměstnanců? Máme pro vás řešení! Nově v Kili nabízíme dodání kompletních kuchyňských skříněk a to dokonce včetně kování! V konfigurátoru T-komplet si pohodlně navolíte skříňku od A do Z. Do 14 dní vám ji dodáme, poté stačí už jen zkompletovat.

Představení T-kompletu v Kili

T-komplet jsou nábytkové korpusy doplněné o libovolná dvířka z nabídky Trachea a veškeré konstrukční otvory vyvrtané pro police, nábytkové závěsy či další mechanické prvky jako například výsuvy a výklopy od dodavatele Blum. Veškeré kování vám v Kili přibalíme ke korpusu, dojde vám tak hotová kuchyňská skříňka, kterou stačí už jen smontovat. Jedná se tedy skutečně o komplet: spodní, horní, vysoké či rohové skříňky s čelními plochami.

Jak pracovat s konfigurátorem T-komplet (videomanuál)

T-komplet je stavebnice. A je to chytrá stavebnice, která šetří především váš čas, prostor a strojní vybavení. Vy si vyberete rozměry a dekory, Trachea se postará o nařezání materiálu, vyvrtání konstrukčních otvorů pro spojení a přidání otvorů pro kování, které vám v Kili přibalíme.

Preciznost: Přesné průmyslové vrtání, kompletní příprava otvorů (na novém pětiosém CNC) + doplněné o kování.
Kvalita: Český výrobce s 30ti letou tradicí.
Rychlost: Dodání do 14 dní.
Variabilita: Výběr z široké řady dvířek a korpusů.