SET S20-3 MANHATTAN D-100 Onyx 10 + baterie EPOS Onyx 10

Kuchyňský dřez Schock Manhattan D-100 Onyx je určen pro horní montáž a vyroben z materiálu Cristalite. Jeho barevná varianta Onyx se vyznačuje černou barvou s jemnými stříbrnými třpytkami.

Rozměry a Specifikace

  • Celkové rozměry dřezu: 650 mm x 500 mm
  • Rozměry dřezové vany: 386 mm x 436 mm x 200 mm
  • Minimální šířka skříňky: 500 mm
  • Typ montáže: Dřez se instaluje nad pracovní deskou.
  • Orientace dřezu: Otočný design umožňuje umístění vany vlevo nebo vpravo.
  • Ovládání výpusti: Excentrické ovládání, které umožňuje otevírání a zavírání výpusti otočením knoflíku na dřezu.
  • Přepad: Umístěn ve vaně dřezu.
  • Rozměr pro výřez: 630 mm x 480 mm.

Vlastnosti

Dřez je vybaven antibakteriální ochranou ProHygienic 21 a má sítkovou výpusť o průměru 3 1/2 palce. Dodává se bez předvrtaných otvorů, což znamená, že je nutné je vytvořit pro baterii a excentrické ovládání.

Baterie

Součástí balení je kuchyňská baterie Schock Epos Onyx, která má barevnou variantu Onyx, ladící s dřezy Schock Cristalite. Je to klasická tlaková baterie určená pro připojení k vodnímu řádu nebo ohřívači. Baterie má výšku 274 mm, připojovací hadičky o délce 45 cm a otočnost o 360°. Disponuje také funkcí úspory vody.

Obsah Balení

Balení zahrnuje:
  • Granitový dřez
  • Příchytky pro upevnění
  • Diamantový vrták SB Light
  • Odtokové armatury včetně sítka/zátky a excentrického ovládání
  • Základní čisticí sadu Schock (tablety, balzám, ubrousky, houbička)
Tento dřez spojuje moderní design s praktickými funkcemi, což z něj činí ideální volbu pro každou kuchyni.