Nový Kili Magazín č. 13 nyní k dostání

Novinka
Nový Kili Magazín č. 13 nyní k dostání

Právě vychází nové vydání našeho Kili Magazínu. Třinácté číslo prošlo velkou obměnou. A to především co se týče nového grafického vizuálu a nových rubrik. Jedná se také o historicky nejobsáhlejší Kili Magazín. 

CLEAF - ITALSKÝ DESIGN V KILI JAKO SOUČÁST NOVÉ KOLEKCE EGGER 24+

Italského výrobce Cleaf už zajisté není potřeba dlouze představovat – setkáváte se s jejich materiály v nabídce Kili již více než 4 roky. Jejich inovativní dekory a propracované povrchové struktury jsou hmatovým a vizuálním zážitkem. Všechny položky CLEAF najdete na našem e-shopu zde

riga km 13

POŘÁDNÁ SLEVA NA KLIKU? 

Chcete kvalitní kliku se skvělým poměrem ceny a kvality? Klika KILI CHILLI je jasnou volbou! Hodí se do všech typů interiérů. Nabízí elegantní vzhled v dekoru broušená nerez a je vyrobena z kvalitních materiálů. Zlevněné kliky KILI CHILLI najdete na našem e-shopu zde.

klika km 13

DOPRAVA ZA KORUNU PŘES PPL PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000 KČ 

Vzhledem k tomu, že se akce na dopravu za 1 Kč přes PPL při objednávce nad 1 000 Kč (bez DPH) těšila velkému úspěchu a hlavně pozitivnímu ohlasu od Vás, zákazníků, rozhodli jsme se tuto akci obnovit. A to po dobu trvání Kili Magazínu 13, který má platnost od 1. února 2024 do 31. května 2024.  

doprava_zdarma_km13

VZOROVÁ PRODEJNA DOORNITE 

Vzorkovna OC Strakonice se aktuálně může pyšnit označením „VZOROVÁ PRODEJNA DOORNITE". Na naší prodejně ve Strakonicích máme nyní vyvzorovanou širokou řadu dveří od prémiové české značky DOORNITE. Naleznete zde kromě řady různých dveří a zárubní také celou řadu příslušenství. 

Kili Magazín č. 13 najdete v interaktivní podobě ZDARMA níže, na prodejnách Kili nebo u vašeho obchodního zástupce.