Novinka: Nábytková dvířka Lunit

Novinka
Novinka: Nábytková dvířka Lunit

Nábytková dvířka od firmy Lunit novinkou v sortimentu Kili. 

Firma LUNIT s.r.o. vznikla v roce 1994 a od roku 2002 je výrobcem kuchyňských dvířek na Slovensku. V roce 2019 rozšířila firma nabídku o dvířka lakovaná a akrylátová v nově vzniklé výrobní hale. Nejnovější technologie výroby dvířek umožnily ucelit nabídku firmy LUNIT na fóliovaná, lakovaná a akrylátová dvířka do interiéru. 

K výrobě používají MDF desky určené pro hluboké frézování v tloušťce 18, 25 a 38. Záleží na požadavcích zákazníka a výběru druhu dvířek. 

Fóliovaná dvířka 

  • Zde používají MDF desky v kvalitě E1, které profilují na CNC stojích a lisují PVC fólie nebo přírodní dýhy na vakuovém lise. Nabízí 100 různých tvarů frézování a 150 barevných dekorů fólií.

Lakovaná dvířka 

  • Používají MDF desky v kvalitě E1 a v nabídce mají všechny barvy RAL, NCS A ICA. Dále nabízí i možnost namíchání barvy podle přání zákazníka. 
  • V nabídce mají povrchy v úpravě vysoký lesk, mat a anti-touch (hluboký mat).  

Akrylátová dvířka

  • Střed dvířek tvoří MDF deska, na které je z přední strany nalisovaná vrstva akrylu v lesklém nebo matném provedení a ze zadní strany je nalisovaná protitahová fólie. 
  • Akrylový povrch dvířek je lehko udržovatelný, odolný proti poškrábání a působení UV záření.

Výplně a obkladové panely

  • Nový trend ve výrobě designového nábytku je možnost využití výplní, nebo obkladu v 3D provedení. Nabízí celkem 25 různých provedení frézování v 3D efektu. Zde používají podle hloubky frézování MDF desky v tloušťce 18 a 10.
 Ceník Lunit platný od 19.1.2023 Katalog Lunit 2022 

lunit novinka