Naskladnili jsme novou kolekci Kronospanu „Origin Stories“

Novinka
Naskladnili jsme novou kolekci Kronospanu „Origin Stories“

Na začátku letošního roku představil Kronospan na českém trhu zbrusu novou Kronodesign Globální kolekci 2023–2027. Kolekce obsahuje nové dekory i struktury. Velkou novinkou, kterou si Kronospan s novou kolekcí pro zákazníky připravil, jsou rovněž české názvy dekorů, které budou uváděny společně s anglickými názvy.

ČTYŘI NOVÉ STRUKTURY 

Začněme novými strukturami, jsou celkem čtyři. A zásadní jsou v tomto případě struktury HU a AD. Jedná se o embosované struktury synchropor, které dokonale ladí s kresbou dřeva. Nová řada s názvem Harmony obsahuje celkem devět dřevodekorů se těmito povrchovými strukturami. V řadě je pět odstínů Dubu Hudson se strukturou HU a čtyři odstíny Kaštanu Arvadonna se strukturou AD. 

struktura ad hu

Další dvě nové povrchové struktury, které v rámci Globální kolekce nově představujeme, jsou RW a PN. Dřevodekory se strukturou RW jsou výrazné díky kombinaci matných a lesklých ploch a reprezentují je odstíny dřevodekorů Barokního Dubu, Stříbrného Dubu, Ořechu Franklin a také Jasanu Kala. Strukturu PN mají dekory, které imitují textil, kámen a mramor. Patří sem dekory křížově tkané textilie Šedobéžová Textilie a Textilie Moka, dekory kamene pod označením Arosa i imitace betonu Albus Šedý.

struktura rw pn

Nová kolekce samozřejmě není jen o nových povrchových strukturách a dřevodekorech, nesmíme opomenout ani nové trendové barvy, které celou kolekci rozzářily, ať už se jedná o nové odstíny žluté, modré, zelené, červené ale i stálic jako je šedá. Také v nabídce Pracovních desek s ABS hranou najdeme nové trendové dekory, a to samé platí i pro velmi populární pracovní desky z interiérového kompaktu pod označením SLIM LINE.

Mnoho dekorů v nové kolekci je také nově k dispozici jak pro horizontální plochy, tak i pro vertikální plochy, tvz. shodný TOP and Front.

Skladem naleznete všechny nové dekory včetně dekorově příslušných hran ABS. 

vizualizace