Kronodesign inspirace - únor

Inspirace
Kronodesign Inspirace přináší další návrh atraktivního interiéru - tentokrát ve stylu „glam chic“. Designérka Diana Turinová tentokrát v návrhu nakombinovala více dekorů z aktuální Globální a Trendové kolekce Kronodesign a výsledek stojí opravdu za to.
Kronodesign inspirace - únor

22_01_kronodesign_inspirace_unor_01

Vytvořit interiér v moderním stylu „glam chic“ byla výzva. A co jiného v tomto stylu navrhnout než šatnu, do které uložíte své „chic“ oblečení, boty a módní doplňky? Styl „glam chic“ je o hladkých a lesklých texturách, jako je mramor, sklo a hladké zlaté nebo stříbrné akcenty, je to kontrast světlých a tmavých ploch s elegantními dřevěnými dekory. Pro tento styl je typické použití kombinací tří barev, kterými jsou metalická (zlatá nebo stříbrná), akcentové (černá nebo bílá) a jemné neutrální barvy (šedá, béžová).

 

V našem návrhu jsme tento styl vytvořili použitím zářivých dekorů s efekty třpytek a broušeného kovu, celkový dojem pak dotvořil elegantní dřevodekor.  Interiéru šatny vévodí dekor K218 GG Black Andromeda připomínající svým vzhledem rozzářenou noční oblohu. Jedná se o dekor s lesklou jiskřivě třpytivou povrchovou úpravou. Do „chic“ stylu zapadá rovněž kovolaminát AL02 Brushed Platinum, který působí elegantně i ve velké ploše a jako detail propojuje a zároveň podtrhuje krásu ostatních dekorů. Kontrastem pro třpytivou Andromedu a platinový kovolaminát jsou barevné tóny lesklého dekoru 0190 AG Black a matného dekoru 5982 BS Mussel. Eleganci interiéru dodává dřevodekor K087 PW Dark Rockford Hickory. Díky své kresbě minerálních pruhů, charakteristických pro ořechovec, působí klidným a luxusním dojmem.

 

K218 GG Black Andromeda AL02 Brushed Platinum 0190 AG Black

K087 PW Dark Rockford Hickory

5982 BS Mussel
22_01_Kronodesign_inspirace_unor_06 22_01_Kronodesign_inspirace_unor_04 22_01_Kronodesign_inspirace_unor_02

22_01_Kronodesign_inspirace_unor_05

22_01_Kronodesign_inspirace_unor_03