Kronodesign Inspirace: Minimalistic

Inspirace
Kronodesign Inspirace: Minimalistic

Minimalistické bydlení se stává fenoménem dnešní doby a „minimalistic“ je velmi módní slovo moderního životního stylu. A co to tedy znamená? 

Zjednodušeně řečeno minimalistický styl je o upřednostňování toho podstatného. Najdete v něm neutrální barvy, jednoduché tvary, vyhýbá se nadměrnému zdobení, jeho cílem je dosažení čisté formy a elegance.

kronodesign inspirace listopad mensi

Na obklad stěn Kronospan použil stěnové panely Rocko Tiles v dekoru R122 FN Yacht Wood, který je dokonalou imitací teakové podlahy. Tento materiál je vhodný do každého interiéru, jeho velkou předností je snadná a rychlá instalace. Navíc díky dokonalé voděodolnosti je možné panely použít také v koupelně, a prostor tak v celku působí velmi čistým zpracováním bez rušivých přechodů, což je pro minimalistický styl naprosto ideální. Aby nebyla nenarušena barevná linie, byla použit na postel a kuchyňskou linku načervenalý dřevodekor K078 PW Dark Riverside Cherry. 

dekory minimalistic

Černá barva 0190 UM Black zvýrazní skříňku pod umyvadlem, šatní blok i horní skříňky kuchyňské linky. Kronospan použil černý odstín z řady Feelness v ultra matné struktuře, který do stylu minimalistic prostě patří.  Na pracovní desku kuchyňské linky a jídelní stůl byl použit interiérový kompakt Slim line 0190 SL Black, tenká deska s výraznou strukturou připomínající břidlici je v celém interiéru třešničkou na dortu. Konečný výsledek působí sice jednoduše, ale je dosažen velmi promyšlenou volbou jednotlivých dekorů i materiálů. 

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.