Kronodesign Inspirace: Contemporary

Inspirace
Kronodesign Inspirace: Contemporary

Při návrhu obývacího pokoje se Kronospan inspiroval stylem contemporary. Současný interiérový design se neustále vyvíjí v souladu se současnými měnícími se trendy a styl contemporary jednoduše odkazuje na to, co je v danou dobu v módě. Je to tedy styl, který nikdy nevyjde z módy a vždy jej můžete „aktualizovat.“ 

krono_10_1

Pro tento styl je typická jednoduchost, čisté linie, stručná paleta barev, sofistikovaný, moderní nábytek, harmonická kombinace různých tvarů. Své místo zde mají dekory ve vysokém lesku i dekory kovového a kamenného vzhledu, eleganci potom prostoru dodává dřevodekor.  

Nejvýraznějším prvkem v návrhu obývacího pokoje je obklad stěny za televizí z SPC panelů Rocko Tiles v dekoru R106 PT Marquina, který imituje černý mramor s výrazným žilkováním. 

marquina web krono

Televize může být  důmyslně skrytá za posuvným akustickým stěnovým panelem v dekoru kovolaminátu AL04 Brushed Gold. Zlatý kovolaminát je výrazný také na stojně stolku a široké hraně stolové desky, která vynikne i díky vysokému lesku K023 SQ Venato.

Kovolaminát tvoří rovněž sokl minimalistické bílé skříňky, která je navržena v dekoru 8685 HG Snow White řady Feelness. Eleganci návrhu dodává zajímavě seskládaný mozaikový obklad na stěně v kombinaci dřevodekoru K007 PW Coffee Urban Oak a zlatého broušeného kovolaminátu AL04 Brushed Gold.

 

Všechny použité dekory najdete v sortimentu značky Kronospan.

www.kronospan-express.com