Dekor měsíce června - Kronospan

Inspirace
Dekor měsíce června - Kronospan

Přemýšlíte o neutrálně laděném interiéru v klasickém současném stylu a bílá s šedou není zrovna váš šálek čaje? Nevadí, nechte se inspirovat návrhem kuchyně spojené s jídelní a obývací částí, jež vyzařuje útulnost a pohodu, a přesto zachovává moderní vzhled interiéru.

21_06 Kronospan cerven

V našem návrhu dominuje dekor K104 SL Dark Lunar Stone, použitý  na pracovní desce linky a ostrůvku. Tento lehce výrazný a přesto barevně neutrální dekor je navržen také na  obkladu za linkou a televizní stěnou v obývací části. Podařilo se nám tak opticky propojit celou místnost, kdy  linka přímo navazuje na nábytek v obývací části. Neskutečnou harmonii dodává prostoru použití jemného odstínu 7045 SU Satin na pohledových dvířkách. Abychom docílili útulnosti, kterou od tohoto prostoru očekáváme, použili jsme jako doplňkový materiál dekor třešně K078 PW Dark Riverside Cherry, který svým lehce načervenalým podtónem prostor zahřeje.  

 

BM 2K10.4806cd K104 SL Dark Lunar Stone AA 7045.7118hd 7045 SU Satin AA K078.3118hd K078 PW Dark Riverside Cherry
21_06 K104_Dark Lunar Stone 21_06 7045_SU Satin 21_06 K078_PW Dark Riverside Cherry
K104 SL Dark Lunar Stone patří mez odolné HPL lamináty a je přímo určen pro výrobu  pracovních  nebo obkladových desek. Navíc povrch toho materiálu vynikne ještě víc v přirozeném denním světle, kdy je vidět jeho zajímavá struktura. Jelikož je dekor 7045 SU Satin  k dispozici jako lamino i laminát,  může si každý vybrat dle svých potřeb a možností, jaký materiál zvolí. Naopak pro stolovou desku z K078 PW Dark Riverside Cherry doporučujeme vybrat  mnohem odolnější variantu HPL laminátu.

 

Přestože jsme v návrhu ani na jednom dekoru nepoužili bílou barvu, působí celý interiér velmi lehce a vzdušně. A při vybírání doplňků do tohoto interiéru nebudou platit téměř žádná omezení, mohou být neutrální i výrazné, záleží na vašich vlastních představách o vašem domově.