Filtr

filtr

 

 1. filtr řazeno - možné filtrovat produkty dle kódu Kili, názvu, základní ceny. Filtr není nutné potvrdit aktivuje se okamžitě.
 2. filtr seznamu - přepne se do pohledu seznamu. Filtr není nutné potvrdit aktivuje se okamžitě.
 3. filtr galerie - přepne se do pohledu galerie. Filtr není nutné potvrdit aktivuje se okamžitě.
 4. filtr zobrazení produktů - počet produktů na stránku. V pohledu seznamu lze nastavit 10, 20, 40, 80. V pohledu galerie lze nastavit 8, 16, 24, 48. Filtr není nutné potvrdit aktivuje se okamžitě.
 5. skladový filtr - ve skladových filtrech lze filtrovat množství na skladě. Filtr hledá = nebo >. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 6. filtr parametrů - ve filtru 1, 2, 3 vyberete hledaný parametr a v poli vedle parametru zadáte hledanou hodnotu. Možnost použítí <, =, >. Defaultně nastaveno na =. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 7. filtr značka - V poli vyberete hledanou značku. Je možné vybrat více značek označením. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 8. filtr příznaků - V poli vyberete hledaný příznak (akce, novinka....). Je možné vybrat více příznaků označením. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 9. filtr kódu - Pole vyhledává kód Kili nebo kód dodavatele. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 10. filtr názvu - Pole vyhledává název produktu. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 11. filtr ceny - Pole vyhledává dle ceny. Možnost použítí <, =, >. Defaultně nastaveno na =. Pro aktivaci filtru je nutné filtr potvrdit.
 12. zrušit filtr - zruší nastavení filtru kde je nutná aktivace filtru. Bod 5. - 11.
 13. potvrdit filtr - potvrdí nastavení filtru a vyfiltruje zboží dle nastavení. Bod 5. - 11.