Informace o provozu prodejen

12.03.2021

Informace o provozu prodejen
Vážení zákazníci, obchodní partneři,

Dovolujeme si Vás ujistit, že cítíme zodpovědnost postupovat v souladu s účelem krizového opatření, z toho důvodu přistupujeme k následujícím opatřením: 

  • provozovny Kili jsou nadále otevřeny zákazníkům z řad podnikatelů (při nákupu pro účely výkonu podnikání), bez ohledu na právní formu podnikání, s tím, že při vstupu do provozovny si, prosíme, připravte Vaše identifikační číslo
  • prosíme podnikatele, aby respektovali účel krizových opatření a účelně omezili počet zaměstnanců či pověřených osob, kteří vstupují do provozoven Kili
  • pokud víte, jaké zboží potřebujete, doporučujeme využití všech elektronických komunikačních kanálů včetně e-shopu provozovaného na www.kili.cz, zboží je pak možné vyzvednout v našich provozovnách.
  • vstupujte do prostor Kili pouze se zakrytým nosem a ústy. Použijte prosím roušku, šátek či šálu. Chraňme prosím sebe i ostatní.
  • S ohledem na eliminování rizika, vás zdořile žádáme o preferování bezhotovostních plateb před hotovostními.
  • S ohledem na přijatý zákaz maloobchodního prodeje v provozovnách se omlouváme spotřebitelům (viz. § 419 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění), že jim nemůže být umožněn nákup zboží v provozovnách Kili. Spotřebitele si dovolujeme odkázat na náš e-shop s upozorněním, že objednávat lze jen zboží, které lze doručit spotřebitelům prostřednictvím partnerských dopravců Kili.


Věříme, že společným zodpovědným přístupem stávající nepříjemné období zvládneme. Při změně okolností Vás budeme informovat.Dovolujeme si požádat o trpělivost, pokud s ohledem na možné omezení počtu zaměstnanců či dopravy, nebudeme schopni dodržet standard, na který jste u Kili zvyklí.

David Janeček
generální ředitel