Palubky

Palubky jsou vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru. V současné době se k dřevěným obkladům a podlahám vrací více zákazníků. Do interiéru především z důvodů estetických, kde deskové materiály působí více dekorativně. Do exteriérů, kde obklady plní funkci omítky a částečně i zateplení. Materiál pro výrobu námi nabízených palubek je především kvalitní smrk. 
Palubky podlahové jsou vysušeny na 10% +/-2%. Palubky obkladové na 12%  +/-2%.
Před vlastním použitím je třeba palubky aklimatizovat v místnosti, kde budou instalovány. Délka aklimatizace by měla být nejméně 5 dní.
U palubek použitých v exteriéru je nutné počítat s dilatací vlivem počasí.
Nabízíme palubky obkladové, podlahové, konkávní – fasádní D profil a jeden speciální profil oboustranný, kde jedna strana palubky je pohledová (obklad) kvality A/B a druhá strana palubky je podlahová kvality A/C.

Nabídnout můžeme i saunové palubky a interiérové podlahové palubky z materiálu ThermoWood – tepelně upravená finská borovice.

Na poptávku můžeme nabídnout palubky z borovice nebo severských materiálů.

Pro ušetření Vašich nákladů a času nabízíme dodávky palubek včetně dokončené povrchové úpravy. K takto upraveným palubkám je možné zakoupit maloobchodní balení příslušné barvy k dodatečnému zatření řezů a obkladových lišt.

 

palubky1 palubky2 palubky3

 


DDL