Nohy, nožky, kolečka, kluzáky

Stolové nohy nabízíme hliníkové, kovové, dýhované, v různých barevných provedeních, tvarech a délkách. Standardní výšky stolových noh: 710mm, 820mm, 1100mm a teleskopické, které je možné nastavit dle požadované výšky stolu. 

Centrální stolové nohy jsou vhodné pro použití v restauracích, vinárnách, barech, cukrárnách. Centrální nohy nabízíme v provedení chrom, nerez, černá, šedá 9006 a jiné. Centrální nohy tvoří těžká základna kulatého či hranatého tvaru a sloupek kulatý nebo čtvercový. Nohy jsou dodávány v demontovaném stavu, kdy se spojí základna a sloupek pomocí závitové tyče a matek. Standardní výška je 720mm. V případě centrálních teleskopických noh si pak výšku nastavíte dle potřeby a výškových možností centrální nohy.

Stolové konstrukce nabízíme v několika modelových řadách s komplexním řešením i atypických stolových sestav. Samozřejmostí je rovněž nabídka výškově stavitelných konstrukcí. Stolové konstrukce jsou hlavní součástí každého kancelářského pracoviště. Všechny modely stolových konstrukcí splňují náročné požadavky na kvalitu, stabilitu a dlouhou životnost i v náročných kancelářských prostorech. Kromě konstrukcí nabízíme také širokou nabídku doplňků, jak je například nosič PC, clony, svod kabelů aj.. 

Kolečka nabízíme v nejrůznějších variantách, velikostech, barvách, a s různou nosností. Kolečka kontejnerová, zátěžová, postelová. Kolečka jsou dodávána s plotničkou nebo čepem. 

Nábytkové nožky jsou designovým prvkem téměř každého nábytku. Vzhled nožky je možné sladit s jinými barevnými nebo tvarovými prvky nábytku, nebo místnosti. Nožky nabízíme kovové, plastové, v různých barvách, tvarech a výškových provedeních. Samozřejmostí je dnes i atypická výroba dle požadavků zákazníka. 

Soklové nožky plastové jsou určené pod kuchyňské linky a kromě nosné funkce slouží také k upevnění soklu. Soklové nožky se dodávají se v různých výškových provedeních od 50 do 180mm s možností rektifikace. Nabízíme nožky značek Volpato, Camar, Hettich. 

Kluzáky jsou specializované komponenty pro výrobu nábytku. Slouží k výškové rektifikaci při malých výškových rozdílech a skryté montáži. 

Kluzak plastovy s filcem a hrebem bily Nozka ctverec NIKO - ALUKolecko transparentni M50 kov.plot.+ brzdaRektifikacni nozka zavrtna Camar 306

Alupress camar hettich rollyx voga volpato