Historie

Jsme významnou obchodní firmou s hlavním zaměřením na prodej materiálů pro výrobu nábytku, vybavování interiérů a realizaci staveb. V současné době provozujeme deset obchodních center – jmenovitě: Bystřice nad Pernštejnem, České Budějovice, Humpolec, Prostějov, Strakonice, Šlapanice, Tábor, Třebíč, Zlín a Žďár nad Sázavou. Prostřednictvím těchto obchodních center deklarujeme nadčasovou formu prodeje, doplněnou o podpůrné služby pro výrobce nábytku a stavebníky. Například doprava zboží k zákazníkům na pravidelných rozvozových trasách je významnou součástí naší nabídky služeb. Naším zájmem je pomáhat zákazníkům při zlepšování prodeje jejich výrobků koncovému spotřebiteli.

Velký důraz klademe na kvalitu našich vzorkoven, na kterých mohou naši zákazníci vybírat z velkého množství materiálů pro výrobu nábytku a stavebnictví. Sortiment stále obohacujeme o komodity důležité pro koncové zákazníky, řešící kompletní vybavení interiéru. Především se jedná o podlahové krytiny, elektrospotřebiče a interiérové dveře (včetně bezpečnostních a protipožárních). Expozice našich dodavatelů jsou průběžně upravovány a doplňovány tak, aby celoročně nabízely všem zákazníkům aktuální novinky i dlouhodobě nejprodávanější sortiment. Možnosti využití nářezových center, vybavených školících místností, profesionálního softwaru a vizualizačních programů vytváří prostor pro aktivní spolupráci s architekty, designéry a školami. Rozšířením našich činností o realitní oblast nabízíme kromě znalosti produktů, doplňkového servisu, logistiky a poradenství v oblasti interiérů, také zakázky na výrobu nábytku za účelem zhodnocování, případně revitalizace interiérů pro naše partnery v developerské oblasti. Naší snahou je, aby šíře námi nabízených produktů, spolu s množstvím doplňkových služeb, naplnila i ty nejnáročnější potřeby našich současných i potenciálních zákazníků.

Historie naší firmy sahá do roku 1993, kdy byl zahájen prodej materiálů pro výrobu nábytku ve Šlapanicích u Brna. Nejprve v jedné skladovací hale s plochou cca 1 000 m2, s méně než 10 pracovníky a obratem v prvním roce kolem 40 mil. Kč. V současné době disponujeme celkovou skladovací plochou přesahující 25 000 m2 a na skladě máme přes 4 000 položek zboží. Počet našich zaměstnanců postupně dosáhl hodnoty 170, z toho je přes 20 obchodních zástupců. Náš celkový obrat se za posledních šest let zvýšil více než desetinásobně a v roce 2009 přesáhl hodnotu 800 miliónů korun.

15.5.2010 došlo k odkoupení společnosti Kili, s.r.o. firmou Dřevozpracující družstvo v Lukavci, známou pod zkratkou DDL. Tímto rozhodnutím se majitelé DDL a management DDL jednoznačně hlásí k aktivní obchodní činnosti v rámci České republiky formou obchodní sítě firmy Kili, s.r.o. a ke snaze o bližší spolupráci s výrobci nábytku. Kili s.r.o. se tak stalo dalším členem DDL Group a rozšířilo rodinu dceřiných společností DDL v Lukavci (DH DEKOR s.r.o. a LUKAFORM s.r.o.).