Bonus program

 

Bonus program 2019 ke stažení zde.

z bonus programu vybíráme:

obrazek1 obrazek3 obrazek2
Nosič desek Festa  Mikina EMERTON  Televize GoGEN 109 cm

Podmínky bonus programu :titulka 1

Bonus program Kili je určen pro registrované partnery společnosti Kili, s.r.o., kteří opakovaně nakupují zboží prostřednictvím registrovaného názvu firmy. Za každých 1 000 Kč nákupu bez DPH obdržíte 1 bod. Dle nasbíraného počtu bodů si můžete vybrat a objednat odměnu, která udělá Vám, vašim blízkým nebo zaměstnancům určitě velkou radost. Snadno tak máte možnost získat velmi zajímavé a hodnotné dárky. 

Pokud máte dostatečný počet bodů, pak můžete odměnu objednat na regionálně příslušném prodejním skladu Kili, s.r.o., ze kterého Vám bude doručena do 30 dnů od objednání. Podmínkou pro připsání bodů na Váš bodový účet, je v případě odběru na fakturu zaplacení celé částky nejpozději do 15 dnů po splatnosti.  Přičemž se počítá den připsání částky na náš účet. Při nezaplacení faktury do 60 dní po splatnosti nebo při obratu menším jak 6000 Kč bez DPH za 6 předchozích měsíců dojde ke smazání bodového účtu. Platnost bodu je dva roky od připsání na bodové konto. Podmínkou pro objednání odměny je uhrazení všech faktur po splatnosti v okamžiku objednávky dárku. Při převzetí dárku Vám bude předán daňový doklad na 1 Kč + DPH. 

Hodnota bodů za tuto cenu bude odečtena a zbytek bodů zůstává na Vašem bodovém účtu pro další použití a výběr další ceny. 

Provozovatelem a organizátorem partnerského programu je společnost Kili, s.r.o., IČ: 47913797, DIČ: CZ47913797. 

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel bonus programu včetně práva bonus program kdykoliv pozastavit či zrušit. Na čerpání bodů bonus programu společnosti Kili, s.r.o. není právní nárok.