Bonus program

  • Bonus program 2021 stáhnout [PDF; 4,02 MB]

z bonus programu vybíráme:

BP1
BP2
BP3
Jednoruční frézka 3710 LEGO Classic 11013 Ruční vysavač
405 bodů 180 bodů 175 bodů

Podmínky bonus programu :BP

Bonus program Kili je určen pro registrované partnery společnosti Kili, s.r.o., kteří opakovaně nakupují zboží prostřednictvím registrovaného názvu firmy. Bonus program je poděkování za včasnou platbu a dodržování platební morálky dle kupní smlouvy. Za každých 1 000 Kč nákupu bez DPH obdržíte 1 bod. Dle nasbíraného počtu bodů si můžete vybrat a objednat odměnu, která udělá Vám, Vašim blízkým nebo zaměstnancům určitě velkou radost. Snadno tak máte možnost získat velmi zajímavé a hodnotné dárky.

Jestliže máte dostatečný počet bodů, můžete si svoji odměnu objednat na regionálně příslušném prodejním skladu Kili, s.r.o.. Odměna Vám bude doručena do 30 pracovních dnů od objednání. Podmínkou pro připsání bodů na Váš bodový účet je zaplacení celé částky do data splatnosti uvedeného na faktuře. Přičemž se počítá den připsání částky na náš účet. Při nezaplacení faktury do 30 dnů po splatnosti nebo při obratu menším, než 6000 Kč bez DPH za 6 předchozích měsíců, dojde ke smazání bodového účtu. Platnost bodů je dva roky od připsání na bodové konto. Podmínkou pro objednání odměny je uhrazení všech faktur po splatnosti v  okamžiku objednávky dárku. Při převzetí dárku Vám bude předán daňový doklad na 1 Kč + DPH.

Hodnota bodů za tuto cenu bude odečtena a zbytek bodů zůstává na Vašem bodovém účtu pro další použití a výběr další ceny.

Provozovatelem a organizátorem partnerského programu je společnost Kili, s.r.o., IČ: 47913797, DIČ: CZ47913797.

Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel bonus programu včetně práva bonus program kdykoliv pozastavit či zrušit. Na čerpání bodů bonus programu společnosti Kili, s.r.o. není právní nárok.

Provozovatel si vyhrazuje právo sortiment v průběhu programu měnit.