VÍCE NEŽ JEN BÍLÁ

03.03.2014

Celoplošná dekorová kampaň s mottem: „Více než jen bílá“ s tématem Veřejné prostory, probíhá v období 3.3.2014 – 30.4.2014. Nechte se inspirovat!

Leták ke stažení zde.

Více než jen bílá

BÍLÁ BARVA

Bílá barva je aktuálně neodmyslitelnou součástí moderního nábytku a interiérového designu. Kromě tohoto megatrendu však pozorujeme zajímavý vývoj nových směrů a řešení, na které chceme upozornit prostřednictvím naší dekorové kampaně.

Dekory mix

Zejména při navrhování interiérů ve veřejných prostorách můžete být velmi kreativní při kombinování. Veřejné místo by mělo být fascinující a „trendy“, ale současně by mělo mít příjemnou atmosféru. Proto je kombinace přírodních materiálů a intenzivních, pozornost poutajících dekorů přímo perfektní pro takováto místa. Také materiály s „použitým vzhledem“ jsou při vybavování obchodů velmi žádané.

 

Bílá, jež je základem nadčasového architektonického designu, se stala v posledních několika letech ještě více populárnější. Porcelán W1200 ST9, přírodní bílý odstín, svým lehce utlumeným odstínem působí velice harmonicky v kombinaci s Dubem Aragon přírodním H1372. Svěží a trendové kontrasty vytváří U633 ST15 Tyrkysová. Metallo šedohnědé F633 ST15 dodává speciální materialitu.

 

Dub Aragon použitý na stolech a prodejním pultu díky struktuře ST22 Matex, která je výrazná na omak, zdůrazňuje lineární dojem desek daleko autentičtěji než jeho klasický předchůdce. W1200 ST9 Porcelán a trendově žlutý odstín U140 Šafrán vytváří slunečnou atmosféru a dobrý pocit.

Po celou dobu trvání dekorové kampaně od 3. 3. do 30. 4. 2014 lze výše představené dekory nakoupit za zvýhodněných cenových podmínek.