Víc než jen bílá Egger

16.09.2013

Společnost EGGER pro Vás připravila ve spolupráci se svými distributory celoplošnou dekorovou kampaň s mottem: „Více než jen bílá“...v kuchyni, která probíhá v období od 16. 9. do 15. 11. 2013.

Bílá barva je aktuálně neodmyslitelnou součástí moderního nábytku a interiérového designu. Kromě tohoto megatrendu však pozorujeme zajímavý vývoj nových směrů a řešení, na které chceme upozornit prostřednictvím naší dekorové kampaně.

INTERIÉRY KUCHYNÍ

Důležitost

kuchyňského nábytku a pracovních desek v interiérovém designu neustále roste. Prostory pro vaření a bydlení se dnes často propojují a kuchyně se tak otevírají směrem do obývacích prostor.

Úspěšný výběr a kombinace materiálů

jsou klíčem k individuálnímu ztvárnění kuchyně. Pracovní desky a zádové panely jsou ve zvýšené míře používány pro vytváření kontrastů. Speciálně pokud je kuchyň navržena v neutrálních barvách jako je bílá nebo šedá, lze docílit zajímavého kontrastu volbou dekoru pracovní desky s tzv. „used look“ použitým vzhledem. Tam kde je zapotřebí vytvoření harmonického kontrastu, lze ideálně použít teplého odstínu bílé W1200.

eggerDíky svému přirozeně lineárnímu charakteru se dekor H 1474 ST22 Pinie Avola bílá odlišuje od doposud běžně známých dekorů pinií a nabízí se jako alternativa k bílé barvě. K vytvoření světlého a tmavého kontrastu ho lze úspěšně kombinovat s dekorem H1484 ST22 Pinie Avola hnědá. Svým teple bílým odstínem vytváří dekor W1200 ST9 Porcelán tón v tónu. Barevné přemostění lze docílit použitím pracovní desky F274 Beton světlý. Kombinace dekoru H1474 s dekorem U727 ST9 Kamenná šedá vytvoří přirozeně neutrální protipól.Použití pracovní desky F214 Břidlicová dýha vede k oživení spíše neutrální kuchyně.

Po celou dobu trvání dekorové kampaně od 16. 9. do 15. 11. 2013 lze výše představené dekory nakoupit za zvýhodněných cenových podmínek.

Leták ke stažení zde.