Nechte se inspirovat! Noviny kolekce ZOOM 2014/2015

01.04.2015

Doplnění 20 nových dekorů a šesti nových struktur do stávající kolekce Zoom inspiruje ke zcela novým prostorovým a objektovým inscenacím. Představením nové generace produktů, vyvinutých s použitím nejnovější technologie, vám umožní oslovit zcela novou skupinu pokrokově orientovaných zákazníků a změnit jejich mínění o laminovaných dřevotřískových deskách, laminátech a hranách.
Nechte se inspirovat! Noviny kolekce ZOOM 2014/2015

 

egger2Q_small

Společnost EGGER na jaře roku 2014 rozšířila svou úspěšnou kolekci ZOOM o 20 nových dekorů a šest nových struktur. Naše nejnovější dekory a struktury prezentované pod názvem Novinky Zoom odpovídají posledním trendům v nábytkářském průmyslu a interiérovém designu a otevírají zcela nové možnosti.

 

Na tuto inovativní kolekci dekorů nyní navazujeme novou brožurou „Vytvořte rozdíl – Novinky Zoom 2014/2015“, která ukazuje, jak snadno je možné použitím našich produktů přenášet trendy do vaší každodenní práce. V této brožuře najdete trendy, konkrétní příklady použití dekorů Novinek Zoom v aktuálních směrech, a rovněž řadu nových nápadů, díky kterým se váš nábytek odliší a zaujme. Nechte se inspirovat!

 

Produktové novinky

EGGER nyní nabízí struktury Feelwood ST27, ST28 a ST29 z kolekce Novinky Zoom jako lamináty XL a kompaktní desky. Na podzim roku 2014 jsme představili Plastové čelní hrany ABS, které vytváří vzhled působící jako čelní řez spárovkou. Vedle zavedeného formátu 23 × 0,8 mm jsou nově k dispozici také ve formátu 42 × 0,8 mm. Všechny dekory Novinek Zoom jsou dostupné v dekorové a strukturové vazbě.

egger zoom

Více informací naleznete na stránkách www.egger.cz