Dekor měsíce února Kronospan

01.02.2021

Dekor měsíce února - Kronospan V únoru představujeme K365 PW Cost Evoke Oak s atraktivní kresbou dřeva, který v kombinaci s ohnivým odstínem K098 SU Ceramic Red příjemně prohřeje studené zimní období a nabije váš interiér pozitivní energií. Navíc oheň a dřevo vždy pasovaly k sobě!

21 02 Kronospan

 

Efektivní a současně vizuálně zajímavé řešení předsíní trápí mnoho domácností. Tato malá část obytného prostoru musí plnit mnoho funkcí. Je potřeba v ní uložit oblečení a obuv, různé módní i jiné doplňky a současně zachovat dostatečnou komunikační zónu a místo k sezení. Jednou z nejlepších variant je plně vestavný nábytek, do kterého lze vše výše uvedené uložit. Když navíc zvolíte zajímavý dekor, není třeba již dalších dekorací.

V našem případě jsme sáhli po krásném dekoru Cost Evoke Oak, který má příjemný neutrální podtón a zároveň výraznější kresbu dřeva. Tento typ dekoru je ideální na použití ve velké ploše, kde nejvýrazněji vyniknou jeho přednosti. Je moderní a současně nadčasový. Není nudný, takže vás neomrzí a skvěle se hodí jak do klasicky zařízených interiérů, tak do moderních i rustikální stylů.

Další předností dekoru Cost Evoke Oak je flexibilita a univerzálnost v jeho kombinování. Velmi dobře se hodí k výrazným odstínům - jako je námi zvolená cihlově červená K098 SU Ceramic Red - ale i k jemným pastelům. Vynikne vedle bílé, antracitové a zjemní i ostrou černou plochu. V podobě lamino desky je tento dekor finančně nenáročný a lze z něj vyrobit jak vestavný nábytek, solitéry, tak i obklady stěn jako je vidět v naší fotovizualizaci. K365 PW Cost Evoke Oak je zkrátka příjemný a dobře kombinovatelný dekor, na který by byla škoda ve vašich interiérech zapomínat.

AA K365.9118hd LTD Coast Evoke Oak (dub) K365 PW

AA K098.7118hd LTD Ceramic Red (červená) K098 SU