Dekor měsíce srpna - Kronospan

03.08.2021

Dekor měsíce srpna - Kronospan
Srpen bývá obvykle měsícem, kdy relaxujeme, užíváme si sluníčka, přírody a trávíme čas s rodinou.

 

21_08 kronospan

Jestliže nejste přívržencem chat a chalup, kde na Vás vždy, kromě relaxace, čeká i nějaká ta „práce kolem“, je pro Vás ideálním řešením prázdninový apartmán. A protože v apartmánu můžete trávit dovolenou v létě i v zimě, je dobré navrhnout si ho tak, aby Vám v něm bylo dobře v každém ročním období. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je samozřejmě i správná volba dekorů a materiálů, které v interiéru použijete. My Vám představíme kombinaci dřevodekoru K354 PW Colonial Grange Oak, odstínu 0245 SU Ocean a kovolaminátu AL05 Brushed Copper

Dekor měsíce srpna: K354 PW Colonial Grange Oak

Přiznejme si, že všichni potřebujeme občas relaxovat, načerpat novou energii a přijít na jiné myšlenky. Jednou z cest jak, jak toho dosáhnout, je i změna prostředí, ve kterém trávíme každodenní rutinu. Prázdninový apartmán může být dobrým řešením. Využijete ho nejen během dovolené, ale i o víkendech. A protože v apartmánu nebudete každý den a dekory se Vám zřejmě ani nestihnou okoukat, můžete být při návrhu více kreativní a volit nejen výraznější dekory ale i barvy. Je to tak, kombinace dekorů a barev, které si doma nedovolíte, v prázdninovém apartmánu vyniknou. Základem našeho návrhu se stal opět dřevodekor doplněný o barevný odstín a tentokrát i kovolaminát.

 

AA K354.9118hd AA 0245.7118hd BM 2000.5008al
LTD Colonial Grange Oak (dub) K354 PW LTD Ocean 245 SU  Laminát ALU AL05 Brushed Copper
21_08 kronospan_1 21_08 kronospan_2 21_08 kronospan_3
 Pracovali jsme s dřevodekorem K354 PW Colonial Grange Oak, který sice působí rustikálně, ale lze jej použít i do moderních prostor a vytvořit tak potřebný kontrast. Z dřevodekoru jsou navrženy horní skříňky kuchyňské linky a skříňka pod televizí v obývací části. Tento zajímavý dekor jsme doplnili výrazným tyrkysovým odstínem 0245 SU Ocean na spodních skříňkách kuchyňské linky. Jedná se o barevně sytý dekor plný energie. Měděný  kovolaminát AL05 Brushed Copper svým metalickým povrchem oba dva dekory ještě rozzáří a dodává interiéru dojem luxusu a originality. Použili jsme ho jako zástěnu kuchyňské linky a je rovněž i na stěně za televizí.  

 

Do apartmánu jezdíte relaxovat a určitě nechcete trávit mnoho času úklidem. Proto je dobré do interiéru zvolit dobře udržovatelné a praktické materiály. Lamina a lamináty díky svým hladkým a dobře čistitelným povrchům praktické rozhodně jsou. Na pracovní desku v kuchyňském koutu jsme navíc použili interiérovou kompaktní desku řady Slim Line, která umožňuje spodní montáž dřezu. Díky této instalaci dřezu je vše v jedné hladké ploše bez drážek a přechodů, a tím pádem opět snazší na údržbu. 

Pro zútulnění stačí už jen vybavit apartmán dekoracemi, ale volte je citlivě a nepřežeňte to s množstvím, ať ty vybrané vyniknou.

Takto  navržený zářivý prostor si užívejte, a jestliže jej plánujete i pronajímat, věřte, že bude vynikat mezi ostatními.