Dekor měsíce března Kronospan

01.03.2021

Dekor měsíce března - Kronospan V březnu představujeme K350 RT Concrete Flow, který reflektuje šedivé kulisy aktuální přírody prostoupené obnaženým dřevem a prvními jarními paprsky. Přesně takovou atmosféru jsme promítli do pokoje pro mladého muže na hranici svého bezstarostného dětství – dřevo a nekompromisní dospělosti – beton.

21 03 dekor mesice brezen

 

Studentský pokoj pro kluka nebo pracovnu pro mladého muže je třeba zařídit v „chlapských“ barvách a dekorech. Mezi oblíbené barvy této skupiny patří šedá a možná vás pánové překvapí tím, že touží i po dekoru dřeva. Proto jsme také do vizualizace studentského pokoje zvolili velmi univerzální a přesto nepřehlédnutelný dekor Concrete Flow, jenž věrně imituje betonový povrch. Navíc v kombinaci s neutrálně laděným pískovaným dubem K076 PW Sand Expressive Oak.

Tyto dekory fungují skvěle jako neutrální a přesto velmi inspirativní základna. Použít je lz e jako laminodesky v síle 18 i 36 mm na různý typ nábytku - od skříní a postele až po pracovní stůl a obklad  stěny. Ktéto neutrální kombinaci v industriálním duchu můžete přidat další dekor dřeva, například i v podobě podlahy, nebo jinou výraznou unibarvu. V našem případě jsme sáhli po signální žluté, evokující první jarní paprsky, která zásadně podtrhla celkový výraz interiéru. Kdo nemárád výrazné barvy, může nechat oba dekory vyniknout jen v této osobité dvojici a už k nim téměř nic nepřidávat.Stačí černé,béžové nebo stříbrné doplňky!

Decor Concrete Flow patří do kolekce pěti dekorů s označením „Flow“, které jsou ve vzorkovníku nepřehlédnutelné. Nekompromisní Flow řada je totiž velmi žádaná! A není se čemu divit. Černý Charcoal Flowj e dramatický, Silk Flow je jemněbéžový a naprosto univerzální. Antracitový Iron Flow je 100% industriální a hnědý Rusty Flow se hodí i k venkovskému stylu. A ten pátý - Concrete Flow - ten už znáte!