Akce POLAR 2+1 zdarma

29.09.2016

Akce POLAR 2+1 zdarma
polar
Velmi oblíbenou a vyhledávanou variantou interiérových dveří jsou klasické, bíle lakované interiérové dveře, reprezentované řadou POLAR. Exkluzivní, vícevrstvý, sněhově bílý lak se hodí do každého interiéru. Tyto moderní interiérové dveře lze navíc vybírat hned z několika variant s prosklením či bez, nebo s vertikálním či horizontálním drážkováním.

 • Nadčasový design
 • Exkluzivní vícevrstvé lakování
 • Sněhově bílá barva POLAR kombinovatelná s každým interiérem

 

Chcete poradit s výběrem dveří?

Navštivte nejbližší OC Kili.

Seznam OC Kili naleznete zde.

 

Pravidla akce 2 + 1 ZDARMA

na dveřní set – modelová řada POLAR:

 

 1. Při zakoupení 3 dveřních setů modelové řady POLAR dostane zákazník nejlevnější set zdarma (tj. zaplatí pouze 2 dveře a 2 zárubně). Akci lze uplatnit i víckrát - zákazník při koupi více dveřních setů získá adekvátní počet dveřních setů zdarma. Zdarma je vždy nejlevnější dveřní set.
 2. Akce platí na objednávky v období od 1. 10. – 31. 10. 2016. Všechny zakázky, kterých se akce týká, je nutné viditelně označit přímo v objednávce slovem „AKCE“. V opačném případě bude zakázka zpracována za standardní cenu.
 3. Tuto akci nelze kombinovat s dalšími akcemi a jinou nestandardní slevou, např. slevou na vzorky apod.
 4. Za dveřní set se považují dveře (bez kliky či dalších doplňků) a zárubeň.
 5. Nabídka platí pro konečné spotřebitele u smluvních prodejců společnosti SOLODOOR a.s. na území ČR a SR.
 6. U dodávek, kde součástí jsou výrobky z akční nabídky, si společnost SOLODOOR a.s. vyhrazuje právo upravit jednostranně termíny dodání v návaznosti na momentální poptávku a vytížení výroby. Úprava termínu nepodléhá žádné penalizaci ani jiným sankcím.
 7. Společnost SOLODOOR a. s. si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této akce.
 8. Firma SOLODOOR a. s. je zároveň oprávněna akci kdykoliv změnit, zrušit v případě naplnění výrobních kapacit či upravit její pravidla během jejího trvání, a to bez jakékoliv kompenzace ve prospěch konečného spotřebitele nebo prodejce.
 9. Na poskytované slevy nevzniká právní nárok.