Extra odolná deska Slim Line připomínající reálný kámen

Tenká, přitom extrémně odolná! To je jen jedna z mnoha předností pracovních desek Slim Line Kronospan.

19 05 peltro 1

Slim Line od firmy Kronospan je interiérová kompaktní deska tloušťky 12 mm s vysokou odolností. Jádro desky tvoří více vrstev speciálně impregnovaného, sliso­vaného jádrového papíru, a právě to činí desku velice odolnou.

19 05 peltro 2

Stylové kompaktní desky Slim Line nabízíme ve 4 dekorech s různými jádry:černým, šedým a bílým. Atraktivní je dekor K108 SU Peltro s černým jádrem, který ideálně ladí například ke světlému dřevodekoru K081 PW Satin Coastland Oak a tmavě šedému 0171 MG Slate Grey.

Díky unikátnímu jádru a dekorům při­pomíná Slim Line přírodní kámen, proto je žádoucí jádro nechat vyniknout. Deska se tedy nehraní. Jádro je buď bílé, šedé či černé v závislosti na dekoru. Podob­nost s reálným kamenem ještě podporuje struktura Super Matt (SU).

19 05 portland 2

Dekor K028 SU Portland s šedým jádrem je v ideální harmonii s dekorem K008 PW Light Select Walnut a jemným 0301 SU Cappuccino. Slim Line se hodí do minimalistických, moderních kuchyní.

SlimLine má dekor z obou stran, a díky tomu je ideální na otevřené policové díly, snídaňové pulty či konferenční stolky. Deska má zvýšenou odolnost proti oděru, poškrábání, vlhkosti i chemikáliím, což je perfektní pro kuchyně, kanceláře i jiné prostory.

19 05venato 1

Dekor z obou stran je ideální na policové díly a pulty. K023 SU Venato má bílé jádro, připomíná mramor a ladí k výraznému K015 PW Vintage Marine Wood a světlému dekoru 5981 BS Cashmere.

Nejčastěji se Slim Line využívá jako pracovní deska v kuchyni, které díky svým pouhým 12 mm dodá mo­derní vzhled. Vybrané dekory však mohou doplnit každý styl. Ideální jsou také pro luxusní nábytkový a interiérový design.

19 05 snow white 1 small

8685 SU Snow Whites bílým jádrem se nebojí nevšedních kombinací, jako například s tmavou 8984 BS Navy Blue a zlatou AL04 Brushed Gold.

Hrany Slim Line je možné zkosit a tím design desky ještě zatraktivnit. Slim Line se velice snadno udržuje a je možné do ní zabudovat všechny typy dřezů.