Aktuální Informace

28/04
2015

U nás se vyhrává!

V současné době probíhají dvě soutěže s montážními lepidly formou sms. Mamut - při zakoupení 3ks lepidla Mamut odešlete sms dle pokynů na informačním letáku a jako dárek obdržíte plyšového mamuta. T-Rex Gold Power – při zakoupení 1ks lepidla T-Rex Gold Power odešlete sms dle pokynů na informačním letáku, budete zařazeni do slosování a můžete vyhrát tablet nebo skútr.

Pan Ondřej Bochníček u nás lepidlo T-Rex Gold Power zakoupil, sms odeslal a tablet získal. A proto neváhejte, ještě na vás čeká několik stovek plyšových Mamutů a možnost získání jednoho ze zbývajících tabletů nebo dokonce skútr. U nás se vyhrává
01/04
2015

Nechte se inspirovat! Noviny kolekce ZOOM 2014/2015

Doplnění 20 nových dekorů a šesti nových struktur do stávající kolekce Zoom inspiruje ke zcela novým prostorovým a objektovým inscenacím. Představením nové generace produktů, vyvinutých s použitím nejnovější technologie, vám umožní oslovit zcela novou skupinu pokrokově orientovaných zákazníků a změnit jejich mínění o laminovaných dřevotřískových deskách, laminátech a hranách.
Nechte se inspirovat! Noviny kolekce ZOOM 2014/2015
31/03
2015

Nový kalkulátor roletek

připravili jsem pro Vás nový kalkulátor na roletky, díky kterému si můžete sami připravit cenovou nabídku pro své zákazníky a zároveň ho použít k objednání roletek.